Malování pokojů

MALOVÁNÍ POKOJŮ
Ostrava, Havířov, Český-Těšín, Karviná, Frýdek-Místek a okolí

Malíři Morava – malování pokojů Ostrava a okolí, nabízí veškeré malířské služby. V oboru pracujeme od roku 1995. Vážíme si malých i větších zakázek. Potřebujete vymalovat jeden pokoj nebo celý byt či dům? Pokud ano, naši malíři jsou vám plně k dispozici. Malby interiérů naši malíři dělají kvalitními barvami. S výběrem barev vám malíři rádi poradí.

Dále provádíme dekorativní malby, Antické zeminy, Velatura. Plastické nástřiky Gotele. Provádíme lepení okrasných lišt a rozet.

Po domluvě vám rádi provedeme kompletní úklid.

Dokonalá realizace:
rychlost příprav, stěhování, zakrytí nábytku a podlah, trvale udržovaná čistota během práce, opatrnost při manipulaci s křehkými věcmi

Dokonalost v každém tahu:
malování, natírání, tapetování domů, malování kanceláří, malování skladů, malování garáží, malování sklepů, malování škol, malování schodišť, malování zdravotních zařízení, malování administrativních budov, malování výrobních hal, malování průmyslových objektů.

Dokonalá cena:
cena se odvíjí od Vašich požadavků – náročnost přípravy, kvalita použitých materiálů a technologie práce. Rádi za Vámi přijedeme a vytvoříme vám cenovou kalkulaci

Dokonalý servis:
s návrhem barevného řešení Vám rádi pomůžeme.

Dokonalý výsledek:
zkušenosti a dokonalá znalost námi ověřených postupů zaručí Vaši spokojenost. Po provedených pracích provedeme hrubý úklid vč. likvidace odpadu.

Pokud máte zájem o naše služby neváhejte nás kontaktovat 775 272 756 nebo napište na info@maliri-morava.cz, rádi k vám přijedeme a vytvoříme pro Vás nezávaznou kalkulaci.

FEEDBACK

NAPSALI O NÁS

Začátkem roku 2019 roku jsem koupila garsonku po nepřizpůsobivém občanu, která byla v katastrofálním stavu a potřebovala udělat kompletní rekonstrukci. Když jsem ze všech stran slyšela, že je v dnešní době nemožné sehnat kvalitní řemeslníky, propadala jsem zoufalství. Nikdo v mém okruhu mi nebyl schopen doporučit žádnou firmu. Tak jsem začala hledat sama a úplnou náhodou narazila na firmu Rekonstrukce Morava. Musím říct, že já tedy rozhodně obecně negativní názor na dnešní řemeslníky, po své zkušenosti s touto firmou, nesdílím. Celá spolupráce byla skvělá, práce byla odvedena samostatně, včas a přesně dle předem domluveného rozpočtu. Navíc, pan Pitucha, jednatel firmy, nejednou prokázal, že je nejen mistrem ve svém oboru, ale taky, že si zákazníka opravdu váží. A to se dnes jen tak nevidí. Pokud potřebujete vybudovat a nebo zrekonstruovat koupelnu, položit podlahu, vymalovat a nebo udělat kompletní rekonstrukci bytu, firmu Rekonstrukce Morava můžu jen a jen doporučit! 

Kateřina Michalski, Ostrava

Po mé předchozí, ne zrovna pozitivní zkušenosti, jsem dostala doporučení na firmu Malíři Morava – Malíři pokojů Ostrava a byla jsem mile překvapena.

Velmi dobré jednání, dodržení dohodnutého termínu a kvalitně odvedená práce. Určitě se na ně obrátím znovu.

Mohu jen vřele doporučit.

Ivana Ciroková, Ostrava - Hrabůvka

U firmy Malíři Morava – Malíři pokojů Ostrava jsem si objednal vymalování bytu, položení koberců včetně olištování a následně i finální úklid.

Vše bylo provedeno včas, profesionálně, a v překvapivě příjemné ceně.

Vřele doporučuji !!!

Aleš Matoga, Ostrava - Poruba

Chtěli bychom touto cestou poděkovat Vaší firmě za odborné provedení prací v našem bytě. Všichni pracovníci byli velice spolehliví, ochotní a navíc schopni i odborně poradit a vyřešit někdy i nemalé problémy.

Všem moc děkujeme a určitě Vaši firmu ještě někdy vyhledáme a doporučíme dál.

Manž. Fenzlovi, Havířov